top of page

המלצות על טיפולים פרטניים

מכתבי תודה מאת מטופלים בקליניקה הפרטית, בעילום שם ובטשטוש פרטים מזהים.

סמנכ"ל, טיפול בניהול כעסים 

חני שלום רב,

אני רוצה להודות לך על הטיפול המוצלח שנתת לי.

אני יודע שלא הייתי קל.... אך מעולם לא הרגשתי ממך שום ביקורת עלי או על התפרצויות הזעם שלי, שהרסו לי הרבה יחסים ופגעו לי בהרבה דברים. להיפך, תמיד היית מבינה ורגישה לעמדות ולתחושות שלי, תמיד היתה לך עוד מילה טובה לומר לי, גם כשאני "קטלתי" את עצמי.

נתת לי המון כלים לשליטה עצמית. אפילו להרפיות והמדיטציות התחברתי.

אני בעצם כבר פחות מתרגז. וכשאני שוכח או מתחיל להידרדר, אני חוזר לכל המיילים ששלחת לי עם חומרים שכתבנו בפגישות, וזה מחזיר אותי למסלול.

מצא חן בעיני הראש האנליטי שלך. קלטת אותי מהר מאד ובאמת הבנת את מהות העבודה שלי והמורכבות של החברה. אני ממש יכולתי להתייעץ בך בענייני עבודה וזה עזר לי אפילו בדברים מקצועיים שלי, שלא נדבר על היחסים עם העובדים.

בקיצור, אני מאמין שכל מי שיגיע אליך ירוויח בגדול.

אז שוב תודה רבה,

א.ר.

הייטקיסטית צעירה, טיפול בסטרס

חני יקרה ,

איך שפגשתי אותך הרגשתי שיש בינינו כימיה. מיד קבלתי את ההרגשה שאת מבינה אותי לעומק, אולי בגלל שגם את עבדת בהייטק וחווית את כל הלחץ, הבלבול, ואולי גם את רגשי האשמה שאני הרגשתי בכל יום ויום במשך כמה שנים. הגעתי אליך בהרגשה של לפני התפוצצות. כבר היו לי מחשבות ממש שחורות.

כל כך הרגעת אותי! לימדת אותי איך להרגיע את עצמי ולקחת דברים בפרופורציות. ממש קיבלתי ביטחון עצמי. התחלתי להיות קצת יותר אסרטיבית ולא לוותר על מה שחשוב לי בחיים.

מעניין שדווקא עכשיו, אחרי לידת בתי השניה, ואחרי שפחדתי ששוב אתפרק, אני מרגישה שאני מתפקדת הרבה יותר טוב. מודה לך על האמפתיה שלך, הזמינות והסבלנות לכל ההודעות ההיסטריות ששלחתי לך...

תודה רבה.

​א.ק.

המלצה טיפול בסטרס
המלצה טיפול בחרדה

ראש צוות, טיפול בהתקפי חרדה

חני,

מודה שהייתי מאד סקפטי כשהגעתי אליך. לא האמנתי שאוכל להיפטר מהמחשבות המטרידות שהעירו אותי כל לילה בזיעה קרה והרגשה של חנק. אמנם המחשבות לא נעלמו לגמרי, אבל אני כבר לא רץ לבית חולים כל פעם, לא מחסיר ימי עבודה ובסה"כ אני מתפקד הרבה יותר טוב גם בעבודה וגם בבית (תשאלי את אשתי...).

מה שהכי הפתיע אותי, שכל זה קרה תוך כמה חודשים.

אני ממש מודה לך על המקצועיות שלך והידע הרב שהעברת אלי, על הבהירות בה הסברת לי את כל מנגנוני הנפש שלי, על כל הכלים שלימדת אותי – הרפיות, חשיבה מציאותית ומתמודדת, שינוי של כל מיני הרגלים שממש תקעו אותי....

ולא תאמיני, אני מודה לך שהתעקשת איתי על ביצוע המטלות בבית. נראה לי שזה מה שעזר לשינוי המהיר.

 ש.ד.

המלצה טיפול בדיכאון

בעלת עסק פרטי, טיפול בדיכאון

לחני היקרה,

 עזרת לי לגלות דברים בי שלא ידעתי על קיומם. הרגשתי שהיית שם בשבילי כל הזמן- גם מחוץ לפגישות. אפשר לומר שאני היום יותר מאושרת בחיי. לפחות יותר מסופקת ממה שיש לי - מהעסק שלנו, מהמשפחה ואפילו מעצמי...

אולי עוד יש ימים עצובים, אבל אני מתייחסת אליהם לגמרי אחרת, כך שאיני שוקעת לדיכאון.

אז מגיעה לך תודה גדולה גדולה ממני.

בורכת בלב טוב ושכל ישר. כעת אני רוצה להוסיף לך ברכות: שתזכי לקבל כמו שאת נותנת – עין בוחנת וחוקרת, אוזן קשבת וחומלת, ופה תומך ומעודד.

באהבה,

 ח.ש.

bottom of page